FYSIOPARTNER AS    
     
KONTOR: ÅPNINGSTIDER: TELEFON:
Peter Møllers vei 5A, NO-0585 Oslo, Norway Mandag - fredag 08.00 - 16.00 (47) 23 05 11 60
     
SERVICEAVDELING: EPOST:  SERVICE:
Larkollveien 4, NO-1570 Dilling, Norway salg@fysiopartner.no  service@fysiopartner.no

SALG: ADMINISTRASJON: SERVICE & SUPPORT / LAGER:
Telefon: 23 05 11 60 Telefon: 23 05 11 60 Telefon: 23 05 11 60
     
     
Lars Langseth
Fredrik Bergseteren Stig Bovolden
Daglig leder Innkjøp / adm. support Servicesjef / Service Manager
T: +47 900 10 004 T: +47 452 94 509 T: +47 23 05 11 60
M: lars@fysiopartner.no M: fredrik@fysiopartner.no M: service@fysiopartner.no
     
Thomas Nordvik Ana Zivanovic  
District Manager / Fysioterapeut Innkjøpsansvarlig / Purchase Manager  
T: +47 91 56 32 65 I mammapermisjon  
M: thomas@fysiopartner.no    
     
Stine Fjellstad Trine Gomsrud Nyfelt  
District Manager Innesalg / Grafisk design /  
I mammapermisjon Web / Markedsføring  
  T: +47 92 42 83 52  
  M: trine@fysiopartner.no  
Matthew (Mats) Corney    
Innesalg    
T: +47 45 42 04 08    
M: matthew@fysiopartner.no    
     
Peter Stafv    
KAM Hospital & Nursing    
 T: +47 940 036 601    
M: peter@fysiopartner.no    

HER FINNER DU OSS:

Kart Lren

PRODUKTER OG NETTBUTIKK OTSIKKO

PRODUKTER OG NETTBUTIKK

 Kundeservice

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image