FYSIOPARTNER AS    
     
KONTOR: ÅPNINGSTIDER: TELEFON:
Peter Møllers vei 5A, NO-0585 Oslo, Norway Mandag - fredag 08.00 - 16.00 (47) 23 05 11 60
     
LAGER: EPOST:  SERVICE:
Larkollveien 4, NO-1570 Dilling, Norway salg@fysiopartner.no  service@fysiopartner.no

SALG: ADMINISTRASJON: SERVICE & SUPPORT / LAGER:
Telefon: 23 05 11 60 Telefon: 23 05 11 60 Telefon: 23 05 11 60
     
     
Filip Schönbeck
Fredrik Bergseteren Stig Bovolden
Daglig leder Innkjøp / adm. support Servicesjef / Service Manager
T: +46 08-404 12 00 T: +47 452 94 509 T: +47 47 20 21 20
M: filip.schonbeck@medema.se M: fredrik@fysiopartner.no M: stig@fysiopartner.no
     
Thomas Nordvik Ana Zivanovic  
District Manager / Fysioterapeut Innkjøpsansvarlig / Purchase Manager  
T: +47 91 56 32 65 T: +47 90 87 44 43  
M: thomas@fysiopartner.no M: ana@fysiopartner.no  
     
Stine Fjellstad Trine Gomsrud Nyfelt  
District Manager Innesalg / Grafisk design /  
T: +47 909 83 563 Web / Markedsføring  
M: stine@fysiopartner.no T: +47 92 42 83 52  
  M: trine@fysiopartner.no  
Matthew (Mats) Corney    
Innesalg    
T: +47 45 42 04 08    
M: matthew@fysiopartner.no    
     
     
     
     
     

HER FINNER DU OSS:

Kart Lren

PRODUKTER OG NETTBUTIKK OTSIKKO

PRODUKTER OG NETTBUTIKK

 Kundeservice