Handlekurv

Kontakt

FYSIOPARTNER AS
KONTOR: ÅPNINGSTIDER: TELEFON:
Peter Møllers vei 5A, NO-0585 Oslo, Norway Mandag – fredag 08.00 – 16.00 (47) 23 05 11 60
LAGER: EPOST:
Larkollveien 4, NO-1570 Dilling, Norway salg@fysiopartner.no

.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
.

SALG: ADMINISTRASJON: SERVICE & SUPPORT / LAGER:
Telefon: 23 05 11 60 Telefon: 23 05 11 60 Telefon: 23 05 11 60
Emil H. Borgersen Fredrik Bergseteren Stig Bovolden
Sales Manager Innkjøp / adm. support Servicesjef / Service Manager
T: +47 48 29 47 61 T: +47 452 94 509 T: +47 47 20 21 20
M: emil@fysiopartner.no M: fredrik@fysiopartner.no M: stig@fysiopartner.no
Thomas Nordvik Ana Zivanovic
Viggo Bjørnholdt Horni
District Manager / Fysioterapeut Innkjøpsansvarlig / Purchase Manager Lagermedarbeider
T: +47 91 56 32 65 T: +47 90 87 44 43 T: +47 919 02 268
M: thomas@fysiopartner.no M: ana@fysiopartner.no M: lager@fysiopartner.no
Stine Fjellstad Trine Gomsrud Nyfelt
District Manager Innesalg / Grafisk design /
T: +47 909 83 563 Web / Markedsføring
M: stine@fysiopartner.no T: +47 92 42 83 52
M: trine@fysiopartner.no
Edvard Skovly
District Manager
T: +47 919 00 381
M: edvard@fysiopartner.no
Matthew (Mats) Corney
Innesalg
T: +47 45 42 04 08
M: matthew@fysiopartner.no


………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
.

HER FINNER DU OSS:

Close Print Version